[Modern İç Mimarlık]

İdeal Bina Çözümlerine Hoş Geldiniz

Mimarlık estetik kaygılardan doğan bir sanattır. Günümüzde insanların vazgeçilmez bir alanı haline gelmiştir. Mobilya, aydınlatma, boya ve zemin kaplama gibi malzemeler iç mimarlığın ana malzemelerini oluşturmaktadır. Modern İç Mimarlık firması olarak bu alanda müşterilerimize her türlü hizmeti vermeye devam etmekteyiz. 

50 K

Müşteriler

40 Yıl

Tecrübe

80 K

Projelerimiz

[NE YAPIYORUZ?]

Mimarlık için Tasarım

İç Mimarlık 20. Yüzyılın başlarından itibaren meslek kolu haline gelmeye başlamıştır. Bu mesleğin temelinde ise görsel sanatların karması yatmaktadır. Herhangi bir kapalı veya açık mekanların estetik ve ergonomik yapısına uygun olarak, aynı zamanda müşteri isteklerine ve ihtiyaçlarına ters düşmeyecek şekilde projeler tasarlanması iç mimarlığın temelidir. Modern İç Mimarlık olarak yılların tecrübesi ve profesyonel elemanlarımız ile sizlerin isteklerini karşılamak en önemli vizyonumuzdan birisidir. Türkiye’de birçok önemli projelerde yer alarak birikimlerimiz ile iç mimarlık hizmeti vermekteyiz. 

[Mühendislik]

Tesis Optimizasyon Çözümleri

 İnsanlar kendi mekanları veya ofisleri için tasarım konusunda çoğu zaman yardım almaktadır. Bu konuda doğru tasarımcıları bulmak ise bazen güç olabilir. Bu alanda Modern İç Mimarlık firması olarak birçok alanda ev veya ofislerde tasarımlarımızı hem kendi yaratıcı fikirlerimiz, hemde müşterilerin isteklerine göre tasarlayarak en iyi ve en yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarmış bulunmaktayız. İç mimarlık konusunda müşterilerin mekanlarına hayat vermeye devam ediyoruz. 

[Görüşler]

Müşterimiz Ne Diyor

 Firma olarak bugüne kadar hizmet verdiğimiz birçok ev ve iş yeri bulunmaktadır. Cafe, restoran, ofis, dükkan tasarımı ve daha birçok iç mekanları başarı ile tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız. 

 • Modern iç mimarlık hayalinizdeki projeyi gerçeğe dönüştürüyor.Tüm çaba ve emeklerini sizin için harcamaları insanı değerli hissettiriyor!Modern interior design makes your dream project a reality.They give you their effort and experience.

  Client Image
  • Stuart JULİ
  • Yönetici-Manager
 • Mükemmel bir tasarım uygun fiyata mümkün değildir sanıyordum!I thought an excellent design was not possible at an affordable price!Hem uygun hem kaliteli bir iş oldu teşekkür ederim.It was a suitable and quality job. Thank you.

  Client Image
  • Jankat JONE
  • Sanatçı-Artist
 • Başarılı bir çalışma oldu , sözleşmeye tam anlamıyla uyularak sonuca erişildi.Teşekkür ederim. It was a successful study, the result was achieved by fully complying with the contract. Thank you.

  Client Image
  • Esra CAN
  • Kuaför-Hairdresser
 • Planlama çok önemli , başında güzel bir planlama yapılarak tasarım ve uygulama sorunsuz hedefine ulaştı.Planning is very important, with a smooth planning, design and implementation reached its goal without any problems.

  Client Image
  • Erhan PEKTAŞ
  • Lokanta sahibi-Restaurant owner
[Ekibimiz]

Uzman Mimarlarımız

 Modern İç Mimarlık Misyonumuz

  Firma olarak en büyük görevimiz projelerin uygulanacağı ev, ofis, bahçe veya birçok iç ve dış mekanlarda uygulanacak işlemlerde müşterilerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda aynı zamanda ekonomik bütçelerine uygun olarak projeler tasarlamaktır. En büyük misyonumuz müşterilerimizin memnuniyetidir.

 Modern İç Mimarlık Vizyonumuz

 Firmamız siz müşterilere sıcak ve aynı zamanda lüks deneyimler sunmaktadır. Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını duygusal, insani bilinçle ve çok güzel tasarımlı iç mekanlara dönüştürerek benzersiz bir şekilde mekanlara hayat vermekteyiz. En büyük amaçlarımızdan birisi tasarladığımız mekanların trend haline gelmesi ve kullanışlı olmasıdır. Bu nedenle mekanları güçlü bir hizmet ile buluşturarak değer üretmeye devam etmekteyiz.