İç Mimari Proje

Yaşam alanlarınızı kullanışlı ve şık hale getirmek için gerekli iç mekân tasarımları oluşturuyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızı mobilya, aksesuar ve renklerle harmanlayarak uygun bir ambians yaratıyoruz. Alanlarınızı fonksiyonel, konforlu ve estetik hale getirerek, daha huzurlu ve mutlu yaşam alanları sunuyoruz.

 Konut, otel, restoran, kafe, hastane, kurumsal firmalara sunduğumuz başarılı projeler Mondern İç Mimarlık markamızın güçlü referanslarıdır. İhtiyaç ve çevre koşullarını, teknoloji ve hayallerimizle birleştiriyoruz. Sektörde kazandığımız deneyim ve müşteri memnuniyetiyle kalite ve profesyonellikle yeni başarılı projelere imzalar atıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Hazırlık Aşaması

İç mimarımız, hayalleriniz doğrultusunda istek ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek, gerekli notları alıyor. Hayallerinizi tam olarak ifade edemeyebilirsiniz. Bizim görevimiz sizi doğru yönlendirmek ve istediğiniz ortamı size sunmaktır. Bu doğrultuda örnek tasarımlar gösterip, size yardımcı oluyoruz.

2D Görsel Sunum

Elde edilen bilgiler, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda, taslak olarak size tasarımı sunuyoruz. Bir sunumla yetinmiyoruz. Alternatif tasarımlar da sunarak size seçme imkânı veriyoruz. Hayallerinizi tam olarak yansıtan projeyi uygulama aşamasına geçiyoruz.

3D Görsel Sunum

3D sunum, bütün müşterilerimizin favori aşamasıdır. Çünkü fiziki olarak proje tamamlanmadan, sanal ortamda yaşam alanlarının son halini görebiliyorlar. Seçilen mobilyaların, dekorasyonun, rengin ve ambiansın nasıl göründüğü bu aşamada ortaya çıkıyor.

Proje Sonrası Takip

İç mekanların işlevsel ve nitelikli olabilmesi için mekan incelemesi veya mevcut projenizi araştırıp, inceleyip, takibini yapıyoruz. Tasarım analizi, şantiye denetimi, yapı sistemleri, estetik, donanım hakkında tespitlerde bulunuyoruz. Gerekirse yeni tasarım çizerek, farklı bir bakış açısı getiriyoruz.

İç Mimari Hizmetlerimiz

 Her türlü iç mimari ihtiyaçlarınız için; proje hazırlama, danışmanlık, anahtar teslimi taahhüt Mondern İç Mimarlık markamızın garantisi altındadır. Yaşam alanlarınızı ister lokal isterseniz bir bütün olarak tasarımını yapıyoruz. Konutunuzu sıfırdan alıp, hayallerini kurduğunuz mekânlara çeviriyoruz.

  Firmamızla iletişime geçmenizle profesyonel hizmetimiz başlıyor. Nasıl bir yaşam alanı isteğinizle proje süreci başlıyor. Anahtar teslimine kadar süreci aşama aşama işliyoruz. Bu aşamaları şöyle sıralayabiliriz;

  • Araştırma ve tasarım süreci
  • Mekana yönelik eşya araştırması
  • 2D ve 3D Sunum 
  • Kalite ve fiyat araştırması
  • Estetik ve fonksiyonel tasarımlar oluşturma

 Tasarımı planlarken sadece mekânın tarzını belirlemiyoruz. Kaç kişinin kullanacağı, ihtiyaç olunan oda sayısı, yemek masasının ebadı, depolama alanları gibi etkenleri de göz önünde bulunduruyoruz. 

 Gerekli tüm bilgileri elde ettikten sonra, tasarımı yapılacak mekânların fizibilite araştırmasını yapıyoruz. İç mekân ölçüleri, tesisat ağı, aydınlatma, havalandırma gibi gerekli bilgileri topluyoruz.

 İç mekânda yapılacak tadilatlar, aydınlatma, renk ve dekorasyon bilgileri bilgisayara aktarılıyor. 3D olarak size sunum yapıyoruz.

  Görsel sunum sayesinde istenilen revizyon yapılabiliyor. İstekleriniz doğrultusunda alan, mobilya, renk ve dekorasyon değişimi yapıp, projeye son şeklini veriyoruz.

 Profesyonel Danışmanlık Hizmetimiz

 İnşaat ve yapı sektöründe edindiğimiz tecrübe ve uzmanlığı, teknoloji ve yeteneğimizle birleştirip, özel ve tüzel kişilere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Konforlu, işlevsel, modüler ve estetik yaşam alanlarınız için Mondern İç Mimarlık markası adıyla profesyonel desteğimizi sunuyoruz. 

 Mevcut projelerinizin uygulamasını takip ederek, eksiklik ve yanlışlıkları tespit ediyoruz. Hayallerinizin ve bütçenizin boşa gitmemesini sağlıyoruz.

 Anahtar Teslimi Hizmetimiz

 İç mimari dekorasyon profesyonellik ve beceri isteyen bir alandır. Bütün olasılıkların önceden düşünülüp, planlamanın bütçe, istek ve fiziksel koşullara göre yapılması gerekiyor. İç mimari bir nevi nesnelere ve alana yeni bir şekil verme olduğundan Mondern İç Mimarlık markası burada farkını ortaya koyuyor.

  Müşterilerimize geniş bir yelpazede bakış sunuyoruz. Onların istek, ihtiyaç ve bütçelerini gözeterek, anahtar teslimi uygulamamızla hayallerine kavuşturuyoruz.

 Anahtar teslimi uygulamamızla sizi birçok sıkıntı ve stresten kurtarıyoruz. Her bir işlem için ayrı bir arayışa girmeniz gerekmiyor. İlk aşamadan son aşamaya kadar, tek kişiyle muhatap oluyorsunuz. Sürpriz fiyatlar, ekstra bütçeyle karşılaşmıyorsunuz. Proje sürecinde olası fikir değişikliklerinizin hızlı şekilde hayata dönüştürülmesini sağlayabiliyorsunuz.