Deneyimli mimarlarımız, hayalinizdeki mimari çalışmaları oluşturabilmek için önemli bazı aşamaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Bu aşamalar, profesyonel çalışmaların oluşmasında önemlidir.

Yaşam alanlarınızı kullanışlı ve şık hale getirmek için gerekli iç mekân tasarımları oluşturuyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızı mobilya, aksesuar ve renklerle harmanlayarak uygun bir ambians yaratıyoruz.

  Teknik plan, kesitler, aydınlatma tesisatı, mobilya, armatürler, fiyat listesi, 3D planlama ve son revizyon aşamaları, projenin sonuçlanmasında önemli aşamalardır.

Profesyonel mimari çalışmaların başarılı olması için, danışmanlık ve planlama aşaması çok önemlidir. Bu aşamada, müşteri talebinin en iyi şekilde değerlendirilmesi ve bu talebe uygun tasarımın oluşturulması titiz bir çalışma ile mümkündür.

The term is also often used colloquially (but not by lawyers or by public officials) to refer to a company. A company, on the other hand, is a separate legal entity and provides for limited liability, as well as corporate tax rates.

The term is also often used colloquially (but not by lawyers or by public officials) to refer to a company. A company, on the other hand, is a separate legal entity and provides for limited liability, as well as corporate tax rates.

Moden İç Mimarlık

İç Mimari Anahtar Teslimi Taahhüt

Yaşam alanları sadece içinde barınılan ve hayatın idame edildiği ortamlar değildir. Mutlu olduğunuz, huzur bulduğunuz ve rahat nefes aldığınız bir ortamda hayatınızı sürdürmek sizin de hakkınızdır. İç mimari sektöründe kurumsal kimliğimizle ve modern iç mimarlık markamıza hayallerinizdeki ortamı size sağlıyoruz.

  Modern ve çağdaş çizgilerin yansıtıldığı dekorasyon tasarımlarımızla, sağlıklı, şık ve yeni nesil akustik çözümler sunuyoruz. Anahtar teslimi modern iç mimarlık hizmetimizle yaşam alanınızda sizin tarzınızı yansıtıyoruz.

 

 İç Mimari Hizmetlerimiz Nelerdir? 

 İster evinizin bütün odalarını veya bir odasını isterseniz ofisini sizler için yeniden tasarlıyoruz. Sizin istek, ihtiyaç ve hayallerinizi göz önünde bulundurarak, küçük dokunuşlarla daha kullanışlı, estetik, modüler ve yenilenebilir projeler gerçekleştiriyoruz.

  Estetik, özgünlük ve kalite projelerimizin temelini oluşturuyor. En küçük projelerden en kompleks projelere kadar olan süreçte uzman teknik ekibimizle her zaman yanınızdayız. Anahtar teslim işlerle sıfırdan yeni bir ortamı istediğiniz tüm detaylarla birlikte size sunuyoruz.

  İç Mimari Hizmetlerimiz 

  Ücretsiz keşif yapıyoruz.

 – Tüm mekânları kapsayan bir yaşam konsepti oluşturuyoruz.

 – Mekânları tasarlayıp, detaylandırıyoruz.

 – 2D-3D görselleştirme ve sunum yapıyoruz.

 – Tüm sabit mobilyaları tasarlayıp, malzeme seçimlerini yapıyoruz.

 – Zemin, duvar, asma tavan tasarımlarının yapılması, malzemelerin birbiri ile olan ilişkilerinin belirlenmesi, ürün ve malzeme seçimlerinin yapılması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

  Konutlarda İç Mimari Hizmetimiz

  İşten çıktığınızda biran önce evinizde olmak isteğinizin hiç bitmemesi, evinizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz yaşam alanları hayallerinizde kalmasın. İster proje danışmanlık ister anahtar teslim taahhüt hizmetimizle hayallerinize kavuşabilirsiniz.

 İç mimarımız sizin istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak, ön taslak oluşturuyor. Belirlediğiniz bütçe doğrultusunda, sizin çıkarlarınızı ve ekonominizi düşünerek, malzeme tedariki için çalışmalarda bulunuyoruz.

  Ofislerde İç Mimari Hizmetimiz 

 Ofisler de toplu yaşam alanları olarak önem taşıyor. İş veriminin artması, çalışanların rahat hareket etmeleri ve uygun çalışma ortamı için çok iyi tasarıma sahip olmaları gerekiyor. Ofisinizi yeniden dizayn ettiğimiz gibi modern iç mimarlık markamız garantisiyle anahtar teslimi olarak da teslim ediyoruz.

  Ofislerinizde küçük dokunuşlarla daha geniş ve kullanışlı alanlar sağlıyoruz. Stabil yerine modüler ve hareketli mobilyalarla estetik tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Aydınlatma ve renk kombinasyonlarıyla çalışanlar kendilerini daha iyi ve rahat hissedeceklerdir.

 2D-3D Görselleştirme ve Sunum Hizmetimiz

  Yetenek ve tecrübelerimizi teknolojiyle birleştirerek, daha proje aşamasında yeni yaşam alanınızın nasıl göründüğünü görebiliyorsunuz. Ücretsiz keşif ve sizinle yapılan toplantı sonucunda, iç mimarımız taslak halinde projeyi hazırlıyor. 2D olarak kâğıda tasarımı çiziyor.

  Ön taslak, çizim programlarıyla bilgisayara aktarılarak, üç boyutlu bir görüntü oluşturuluyor. Üç boyutlu olarak size sunum yapıyoruz. Sunum sonunda, sizin istek ve uyarılarınıza göre gerekli revizyonlar yapılıyor. Bu aşamanın en önemli yararı, fiziki olarak işlemlere başlamadan, eksikliklerin görülmesidir. Böylece hem zaman kaybından hem de maliyetten kurtulmuş oluyorsunuz.

 Anahtar Teslimi İç Mimari Hizmetimiz

 Konut, ofis, otel, hastane, restaurant, cafe gibi bütün yaşam alanlarına modern iç mimarlık markamız garantisiyle anahtar teslimi projeler üretiyoruz. Bu hizmet sayesinde sizi birçok sıkıntı ve stresten kurtarıyoruz.

 Bütün hizmetler için tek fiyat belirlendiği için anahtar teslimi sizin için daha uygundur. Bütçeyi aşma veya sürpriz fiyatlandırmalarla karşılaşmıyorsunuz.

 Her bir işlem için ayrı bir usta veya firmayla görüşmek zorunda kalmıyorsunuz. Bu sayede hem zamandan hem de maliyetten tasarruf yapmış oluyorsunuz.

 Proje uygulamasında, olası değişiklik isteklerinizde, tek kişiyle muhatap olduğunuz için değişiklik hızlı şekilde yerine getirilmiş oluyor.

 Anahtar teslimi işlemlerde, sizlerin çıkarını ve bütçesini gözetiyoruz. Kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeden sizin istekleriniz doğrultusunda, yaşam alanlarınızı şekillendiriyoruz.

Yapısal Mühendislik
Yeniden Tasarım
İç Tasarım
Planlama & Geliştirme
Tasarım Geliştirme